sobota, 10 marca 2012

Wyniki konkursu Adidas Pewne Zagranie ! :)

Cześć, Dziewczyny ! ;)

Zaraz biorę się za czytanie i sprawdzanie Waszych zgłoszeń w konkursie Rimmel. :)
Tymczasem w tej notce chciałabym ogłosić zwyciężczynię konkursu Adidas - Pewne Zagranie ! :)
Zgłoszeń ku mojemu zdziwieniu było mało, ale za to jakie fajne! ;)

Nie przeciągając, zwyciężczynią konkursu Adidas zostaje...

Let's Talk Beauty !

ze swoją odpowiedzią na pytanie: Dlaczego mężczyźni tak bardzo lubią piłkę nożną?

" Dla mnie nie ma nic dziwnego w ich fascynacji. Sama naprawdę kocham ten sport i strasznie się emocjonuję, kiedy coś oglądam, co niestety ma fatalny wpływ na moją figurę, bo jakoś tak mam, że im więcej się dzieje na boisku, tym więcej ciastek i chipsów zjadam :D
Mnie to po prosto ciekawi, pasjonuje, ta walka, te akcje, gole aaaach bosko! <3
A co do facetów- z nimi bywa różnie. Nie znam zbyt wielu przedstawicieli tej brzydszej części populacji świata, która by nie lubiła SPORTU. Potem bardziej się to rozdziela. Niektórzy, tak jak część Kobiet, po prostu nie widzi sensu w bieganiu za piłką po boisku ;)
Inni, jak na przykład mój Facet, są istnymi fanatykami, tzw. ultrasami. Dla nich klub i piłka to całe życie. Czasem się zastanawiam, czy mój M. kocha bardziej mnie czy swój klub;) Dla takich facetów piłka to absolutna świętość, a każdy mecz to powód do wypalenia paczki papierosów od samego rana i wielkich nerwów.
Tutaj, tak jak w każdym sporcie, chodzi o rywalizację- mężczyźni lubią rywalizację, w absolutnie każdej dziedzinie. Nieważne, czy obiektem zawodów jest piłka, czy Kobieta... ;)
Mogą wtedy pokazać tę swoją pierwotną męskość i dzikość, to podążanie za zwierzyną i prześcignięcie innych .
Każdy "szanujący się" kibic płci męskiej ma swój ukochany klub, z którym jest niezależnie od tego, czy wygrywa czy przegrywa (no, poza tzw. "sezonowcami", którzy kibicują tym, którzy sa po prostu najlepsi w danym sezonie).
Identyfikują się ze swoją drużyną. Kiedy spotykają się kumple, którzy jednocześnie są kibicami przeciwnych drużyn, również pomiędzy nimi zawiązuje się rywalizacja- tego wieczora lepszy będzie ten, którego drużyna wygra- będzie siedział dumny i za wszelką ceną udowadniał wszystkim, że "ten karny był zasłużony i że był ewidentny faul!"
Faceci kochają piłkę nożną, bo to jest cholernie męskie i sami chcą pokazać przez to swoją męskość. Jeśli mam być szczera, to dla mnie facet, który nie interesuje się jakimkolwiek sportem, jest automatycznie jakoś mniej godny zainteresowania.. ;)
A My, Kobiety kochamy piłkę, bo albo same się tym strasznie jaramy, albo po prostu bardzo kochamy swoich Mężczyzn :)
"

GRATULUJĘ! ;) Czuć w niej Twoją pasję! :)
Wyślij mi, proszę, swoje dane adresowe pod maila : kosmetasia@wp.pl w temacie wpisując "Wygrana Adidas". Na dane czekam 4 dni :)

Pozdrawiam! :)
A Wy oczekujcie niecierpliwie na wyniki konkursu Rimmel Wake me up! ;)

4 komentarze:

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...