poniedziałek, 23 kwietnia 2012

WYNIKI konkursu Rimmel Day2Night!!!

Cześć, Dziewczyny! :)

Czas na ogłoszenie wyników maskary Day2Night ! :) Przepraszam Was, że tyle to trwało, ale miałam urwanie głowy w szkole i póki nie skończą się moje egzaminy maturalne, podejrzewam, że nadal tak będzie... :( Obiecuję, że po maturze wracam na dobre, a póki co będę się pojawiać, ale nieco rzadziej. :)


Nie przeciągając, najnowszą maskarę Rimmel wygrywają:

1. Madzialenka:)
" Idealna maskara sprawia, że moje rzęsy nie sklejają się! Są długie i podkręcone, a me spojrzenie ich gąszczem otulone- już kiedyś tak sprawiło, że ukochanego Chłopca usidliło :) I mimo, że dalej kusi i wabi- ich właścicielka już się w takie cyrki nie bawi! Chodzi ze swych rzęs dumna i zadowolona, do swojego Chłopca przytulona :)"


2. procentova
"Idealna maskara sprawia, że nasze rzęsy sięgają aż do nieba! A do tego są smoliście czarne, pogrubione i dają nam efekt niezwykle pięknych teatralnych rzęs. Dzięki takiej maskarze każda z nas będzie czuć się piękna, bardzo pewna siebie i bez problemu zahipnotyzuje każdego faceta! :)"


3. anikowa101
"Idealna maskara sprawia, że własnym oczom nie wierzę! Spoglądam jeszcze raz w lusterko... Tak, to ja, to moje rzęsy! Niewiarygodne! Jest ich dużo, są gęste. Czy one są dłuższe? Tak, wyglądają na dłuższe! Mogę zapomnieć o sztucznych rzęsach i cieszyć się własnymi :)"


GRATULUJĘ, Dziewczyny ! :) Wyślijcie mi proszę swoje adresy na kosmetasia@wp.pl w temacie wpisując "Wygrana Day2Night". Nie zapomnijcie też w mailu dopisać Wasz nick, żebym w razie czego wiedziała, kto się nie zgłosił :) Na dane czekam 5 dni.

Pozdrawiam! :)
Niebawem możecie spodziewać się konkursów, w których do wygrania będzie woda toaletowa Adidas, szminka Rimmel z najnowszej kolekcji od Kate i kilka innych ;) Myślę też o jakimś rozdaniu z okazji nadchodzących (mam nadzieję) 500 obserwatorów :) Buziaki!

14 komentarzy:

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...