piątek, 8 lutego 2013

A może by tak konkurs z Aromanti? :) Zapraszamy!

Cześć, Dziewczyny :)

Niedawno pokazywałam Wam pokaźną przesyłkę z Aromanti Zapachy&Emocje. Byłyście (tak jak zresztą i ja) zachwycone zawartością, dlatego pędzę poinformować Was o tym, że na swoim profilu na Facebooku zorganizowali konkurs! :) Póki co nie ma żadnych zgłoszeń, więc Wasze szanse na wygraną wzrastają 100%-owo! ;) Między innymi można wygrać przepiękną świecę zapachową w szkle LUXE 350gr. Wartość świecy wynosi aż 99 zł, więc naprawdę WARTO zawalczyć o tak wartościową nagrodę!


Jedyne, co musicie zrobić, to:

1. W dniach od 05.02.13 do 11.02.13 należy zamieść na tablicy AROMANTI Zapachy i Emocje koniecznie RYMOWANY wierszyk/piosenkę/slogan reklamowy dotyczące wyłącznie świec zapachowych Procado.

2. Podczas trwania konkursu należy zebrać jak największą ilość 'lajków' pod swoją twórczością. Osoba, która do dnia 11.02.13 do godziny 24 zbierze pod swoim postem największą ilość "lubię to" wygrywa!!!

Zważywszy na to, że nie ma póki co żadnych zgłoszeń, a Wy jesteście niesamowicie twórcze i uzdolnione (co udowodniłyście już nie raz przy okazji konkursów :) ), szanse macie ogromne i trzymam za Was kciuki! Poprzednia edycja konkursu była bardzo udana, więc mam nadzieję, że teraz też się będziecie dobrze bawiły z Organizatorami. :)

Powodzenia!

9 komentarzy:

 1. jakoś nie lubię konkursów na lajki - wiadomo, ze wygrywają osoby, które mają duzo znajomych na facebooku, takich, które można poprosić o kliknięcie. Nigdy nie widziałam, żeby w takiej konkurencji wygrała naprawdę fajna odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniam Cię, że żaden porządny organizator nie nagrodziłby odpowiedzi nie mającej związku i sensu z konkursem tylko dlatego, że ktoś miałby chocby na swoim koncie i milion lajków. ;) Ostatnio wygrała b. fajna odpowiedź i wierzę, że teraz też tak będzie :)

   Usuń
 2. Nie lubię brać udziału w konkursach, gdzie wygrywa się ilością lajków... Mogli by sami poświęcić chwilę czssu i wybrać najlepszą pracę ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się tworzy konkurs na najlepszą pracę dana marka posądzana jest o kumoterstwo. Jak się tworzy o najwięcej lajków zarzucane jest że takie konkursy są bezsensu. Niestety, wszystkim się nie dogodzi jak widać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Jeżeli dana twórczość będzie 'od czapy' to wiadomo że nie wygra. A pojęcie 'najlepsza praca' jest zawsze mocno subiektywne :) Chętnie poznam opinie Pań - jakie według Was konkursy są najbardziej sprawiedliwe i najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda, że się nie nadaje do pisania wiersyz haha

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...