środa, 22 maja 2013

WYNIKI konkursu Rimmela z okazji Dnia Matki!

Zgłoszeń było baaaardzo dużo. Każda z Was dała przepiękne, wzruszające odpowiedzi - aż pozazdrościłam Wam tak wspaniałych relacji z Mamami i żałuję, że moje nigdy tak nie wyglądały... Długo biłam się z myślami, kogo wybrać, ale... wybrałam :) Najchętniej nagrodziłabym każdą z Was, ale tu akurat mogły wygrać dwie osoby. Kto to taki? :)


 Zestaw 1 otrzymuje:
Aniu, cieszę się bardzo, że tak odmieniły się Twoje relacje z Mamą i po cichu bardzo mocno Ci gratuluję i zazdroszczę. :) To rzeczywiście można nazwać nowym początkiem. :) Ja niestety do dziś nie sądzę, że kiedykolwiek zmienią się moje relacje z Mamą, chociaż bardzo bym tego chciała, ale... kto wie? Od dziś poluję na męża i też chcę zacząć wszystkie te najważniejsze relacje od nowa, może i u mnie zaświeci słońce :-)


Zestaw 2 otrzymuje:
Oj, Puszko, Puszko, co Ty w sobie masz, że Twoje odpowiedzi zawsze do mnie trafiają? ;) Od razu wiedziałam, że zgarniesz ten zestaw, ledwo zaczęłam czytać Twoją wypowiedź. Przyznam, że sama mogę wyciągnąć z niej dużo dobrego dla siebie. Był czas, że popełniałam błąd za błędem, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie miałam przy sobie nikogo, kto uświadomiłby mi, że jednak jeszcze jestem coś warta, że błędy mnie nie przekreślają, a są jedynie po to, żebym umiała wyciągnąć z nich sensowne wnioski. Wszyscy, wmawiali mi, że nic nie znaczę i sama zaczynałam w to wierzyć, nie wiem nawet czy dziś nie odczuwam tego samego, może już nie tak często, ale jednak... Pozostaje mi jedynie pogratulować Ci tak wspaniałej Mamy (a Mamie tak wspaniałej Córki) i podpowiedzieć Wam, żebyście rozważyły moją adopcję ;-)


GRATULUJĘ! ;) Proszę, wyślijcie mi swoje dane (lub bezpośrednio dane swoich mam, jeśli np. nie mieszkacie razem, nie macie możliwości w ten weekend się spotkać itp., a mimo to chcecie ją na czas zaskoczyć :) ) na kosmetasia@wp.pl , w temacie wpisując "Wygrana Rimmel - Dzień Matki" - maksymalnie do jutra do godziny 10:00 ! (jeśli wyślecie je później, nagroda nie przepadnie, ale na pewno nie dotrze na czas).


Dziękuję wszystkim za tak liczny udział i zapraszam na kolejne konkursy i rozdania ! :)

37 komentarzy:

 1. Gratuluję :)

  Bardzo wzruszające wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiele było wzruszających, aż mi się łezka pokulała, że można miec tak silną więź z matką... wybór trudny ale mam nadzieję, że dziewczyny się ucieszą :)

   Usuń
 2. Gratulacje dla zwyciężczyń - Puszka na prezydenta;D

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję!!! już posyłam maila z danymi :) buziaczki :*

  mam nadzieję,że i z Twoją mamą ci się w końcu zacznie układac tak jak mi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może kiedyś, liczę na to, ale tylko moje chęci nie wystarczą. ;)

   buziaczki, buziaczki :* :) - maila dostałam :*

   Usuń
  2. gratulacje Aniu!:*

   Usuń
 4. Gratuluję dziewczyny! Oby mamusie ucieszyły się z zestawów! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) dziewczyny i ich mamy zasłużyły na wygraną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję:) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla dziewczyn .... i ich Mam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje Dziewczyny :):) ii wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych Mam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. gratulacje dla dziewczyn :)

  OdpowiedzUsuń
 11. szkoda, że się nie udało, ale dziewczynom serdecznie gratuluję! zarówno wygranych jak i takich fantastycznych mam :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...