wtorek, 31 grudnia 2013

I ode mnie kilka słów... :)

Jak tam zapowiada się dzisiejszy wieczór? :) Zostajecie w domu (jak ja), czy może gdzieś się bawicie?

Rok 2013 dobiega końca. Jaki był dla Was? Ja muszę powiedzieć, że cieszę się, że to już koniec, chociaż w najbliższym czasie pewnie niewiele się zmieni w Nowym Roku.. Też tak macie, że Nowy Rok zawsze napawa Was strachem? Ja zawsze w ten czas zwyczajnie 'cykam' przed tym, co będzie.. rok 2014 zapowiada się wymagająco. Mam nadzieję, że uda mi się temu wszystkiemu sprostać. :)

źródło

Chciałabym życzyć Wam (i sobie jednocześnie), żeby przyszły rok był lepszy od mijającego.. Żebyśmy umieli zamknąć te sprawy, których od dawna nie daje się tak łatwo rozwiązać.. Żebyśmy byli szczęśliwi, zdrowi i nastawieni pozytywnie do życia, bo to czasami dużo daje. Mniej stresów, smutków i łez a za to więcej uśmiechu, miłości i życzliwości! Przede wszystkim
Życzę Wam też żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, żebyście umieli marzyć i nie bali się tego.. Więcej wiary w siebie i w ludzi, a właśnie 'tym' ludziom życzę podejmowania wielu mądrych decyzji, żeby naprawdę można było w nich (i im) uwierzyć. A wszystkim, którzy dzisiaj się bawią - udanej, szampańskiej zabawy do białego rana! Szczęśliwego Nowego Roku 2014! :)


Dziękuję, że jesteście, poznałam w tym roku mnóstwo fantastycznych osób. Szczególne podziękowania dla Madzi (Mallene) i mojej Wiolci. :) Zawsze mnie to zadziwia, że ktoś z pozoru obcy niekiedy okazuje się ważniejszy i lepiej rozumie, niż ktoś, kto 'stoi najbliżej, ale widzi najmniej'. Na koniec mała inspiracja ostatniego zdania.. ;)Wypijcie tyle, żeby rankiem pamiętać jeszcze adres swojego bloga! :D Buziam, przytulam i trącam wirtualnym kielichem! :D Wypijcie też moje zdrowie ;)

19 komentarzy:

 1. Ja zostaje w domu, ale będą goście (w tym dzieci) i od rana stoję przy kuchni :) ale zapowiada się ciekawy wieczór :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby wszystko w nowym roku szło po Twojej myśli :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci sukcesów :)
  Szczęśliwego nowego roku ! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Samych niesamowitych dni w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, oby nadchodzący rok pod każdym względem okazał się dla Ciebie dużo lepszym niż ten odchodzący, oby spełniły się Twoje marzenia (te małe, duże, no każde po prostu), żebyś codziennie się uśmiechała. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie ten rok nie był dla mnie taki zły, zdecydowanie gorzej było w 2012. W przyszłym czekają mnie zmiany - koniec studiów, szukanie pracy. I tego się boję. A co do reszty... Po prostu mam nadzieję i jej warto się jednak trzymać.

  W takim razie życzę Ci, aby przyszły rok jednak był lepszy od tego mijającego. Dużo spokoju ducha i radości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Uśmiechu i samyyych dobrych dni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spełnienia marzeń i sukcesów na wszystkich polach Twojego życia!:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęśliwego Nowego Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Hehe ja dzisiaj nie piję, bo jestem kierowcą :D
  Szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 11. Również zostaję w domu :)
  Szczęśliwego Nowego Roku! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 13. W domu ;) Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Na szczęście pamiętałam dziś adres swojego bloga, także nie było tak źle :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję i wzajemnie Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...