poniedziałek, 26 maja 2014

Konkurs z okazji Dnia Matki razem z marką RIMMEL :)

Z racji dzisiejszego Dnia Matki i moich trzech lat blogowania mam dla Was mały prezent. Razem z marką RIMMEL postanowiliśmy zorganizować dla Was mały konkurs! :) Mam nadzieję, że chętnie weźmiecie w nim udział, gdyż nagrody są naprawdę fajne :)

Zastanawiałam się długo gdzie zorganizować ten konkurs, aby wszyscy byli zadowoleni i z racji tego, że nagrody są dwie - szanse na wygranie również będą dwie, bowiem konkurs odbędzie się zarówno na blogu jak i na moim profilu na Facebooku. :) 

Jeden zestaw do zgarnięcia będzie tutaj na blogu, a drugi TUTAJ

Pomyślałam, że dzięki temu więcej osób będzie miało szansę, by wziąć w nim udział, gdyż wiem, że nie wszyscy mają konto na Facebooku i odwrotnie - nie wszyscy mają też konto na blogerze, a prosiliście mnie ostatnio, by konkurs odbył się też na FB. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie Wam do gustu. :) Zgłaszać możecie się w obu miejscach - macie dzięki temu większe szanse na wygraną, aczkolwiek każdy z zestawów i tak wygrają dwie różne osoby. ;)Jedyne, co musicie zrobić, by wziąć udział w konkursie na blogu to obserwować publicznie mojego bloga oraz dokończyć podane poniżej zdanie w komentarzu. To wszystko :) Aby zwiększyć swoje szanse możecie się zgłosić również na Facebooku - TUTAJ.


Wzór komentarzy:
1) Obserwuję jako:
2) Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy....
Regulamin:
1) Konkurs trwa od 26.05.2014 do 01.06.2014 włącznie.
2) Nagroda wysyłana jest tylko do osób mieszkających na terenie Polski.
3) W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.
4) Fundatorem nagrody jest COTY Polska Sp. z o.o.
5) Nagrodami są dwa zestawy kosmetyków marki Rimmel, w skład których wchodzą: pomadka do ust Moisture Renew oraz róż do policzków Stay Blushed. Poszczególne odcienie wysyłane będą losowo.
6) W konkursie ogłoszonych zostanie dwóch zwycięzców, przy czym jedna osoba może wygrać tylko jeden zestaw.
7) Warunkiem uprawniającym do wzięcia udziału w konkursie na blogu, jest bycie publicznym obserwatorem bloga www.kosmetasia.blogspot.com oraz przesłanie w komentarzu dokończonego zdania: "Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy..."
8) Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę rzeczową ani na zamianę w postaci gotówki.
9) Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
10) Wyniki ogłoszone zostaną w przeciągu dwóch tygodni od daty zakończenia konkursu.
11) Niespełnienie któregokolwiek z wyżej wymienionych zasad jest równoznaczne z usunięciem zgłoszenia i dyskwalifikacją uczestnika
12) Właścicielka bloga zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. O wszystkich ewentualnych zmianach uczestnicy konkursu zostaną niezwłocznie powiadomieni.


Powodzenia! :)

44 komentarze:

 1. Obserwuję jako Alieneczka
  Odpowiedź: Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha... A uśmiecha się niemalże cały czas ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Obserwuję jako: mauueSt
  2. Moja Mama jest najpiękniejsza wtedy gdy się śmieje :) dlaczego? a dlatego mianowicie, że jeżeli śmieje się dusza to w parze z uśmiechem wewnętrznym na zewnątrz wychodzi ten uuśmiech ze środka :)
  kiedy człowiek śmieje się - jest szczęśliwy to razem z nim śmieją się oczy, a oczy to zwiercciadło duszy :)
  w oczach wyczytać można radość, szczęście, ból, złość
  dlatego swoim Mamom dostarczajmy tylko i wyłącznie uśmiechu, radości, SZCZĘŚCIA <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: nika88
  Moja mama jest najpiękniejsza na świecie, kiedy smutki dnia codziennego odchodzą w dal, a na jej twarzy zamiast wymalowanych trosk gości uśmiech. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie też ruszył ten konkurs - fajnie że podzieliłaś go na bloga i facebooka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Aneta Siembida
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy śmieje się, gdy zrobiłam jakąś głupotkę, przed którą mnie ostrzegała:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuje jako: Nibiru
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy widzi nas wszystkich razem. Moi braci, ich dzieci, tatę i mnie ;) Jest to niestety widok bardzo rzadki ;<

  OdpowiedzUsuń

 8. Obserwuję jako : Ewelina Linka
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy...wstaje rano, jest naturalna i widać już u niej na twarzy trudy codziennego życia lecz ja i tak ją bardzo kocham

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: Sylwia
  Moja mam jest najpiękniejsza kiedy jest szczęśliwa, kiedy plewi swoją ulubioną rabatkę w ogródku, kiedy przyjeżdżamy w odwiedziny, kiedy je pierogi z truskawkami które uwielbia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako Nely
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy jest słoneczny dzień, a ona nie ma tego dnia nic do roboty, wtedy może siedzieć cały dzień i czytać książkę i wtedy jest szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Blanka
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy patrzy na swoją wnuczkę oczami pełnymi miłości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Karolina Jastrząb

  Moja mama jest najpiękniejsza,kiedy rano parzy kawę,kiedy w skupieniu czyta książkę.Piękna jest również jej twarz kiedy uroni łzę wzruszenia,oglądając film.Piękna jest kiedy się śmieje,kiedy się złości,kiedy siedzi zamyślona w swoim fotelu. Moja mama jest dla mnie NAJPIĘKNIEJSZA zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Gosia Nati
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy... kiedy jest szczęśliwa a jest szczęśliwa wtedy kiedy może do nas przyjechać zobaczyć swoje trzy córy i swoje trzy śliczne wnuczki, i spędzić z nami trochę czasu., a dzieje się to niezbyt często bo dzieli nad ponad 500km. Moja mama jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest szczęśliwa a jest szczęśliwa kiedy ma pracę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako; katjad126
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy uśmiecha się gdy nas widzi oraz kiedy gdy wypocznie podczas snu...

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: Rarity
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy, gdy jest sobą, gdy jest uśmiechnięta, energiczna i pełna życia. Ale najnajpiękniejsza jest wtedy, gdy robię jej niespodziankę i przyjeżdżam do domu, a ona wchodzi w etap osłupienia i lecą jej łzy z oczu. To naprawdę niezapomniany widok i chyba najpiękniejszy, bo wtedy jej oczy są pełne miłości, dzięki czemu wygląda na jakieś 20 lat młodziej. Uwielbiam ją też gdy patrzy na mnie i moją siostrę, gdy się razem bawimy i jej minę w tych momentach, która mówi że jesteśmy jej największym skarbami. To taka komunikacja bez słów, ale tak bardzo widoczna.

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuje jako: pauloszka
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy, kiedy robi to co lubi. Kiedy siedzi na balkonie i czyta ksiazke z kubkiem kawy w dloni. Wlasnie wtedy jest spokojna, szczesliwa i piekna :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako: 1way to beauty
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy, kiedy jest szczęśliwa. Jest wtedy często uśmiechnięta, bije od Niej radość, cera promienieje, błękitne oczy błyszczą, a jasne blond włosy są jeszcze bardziej rozświetlone.

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako: młodsza-siostra
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy, jak jest szczęśliwa. Nie będę tu mówić, że pięknie wygląda, gdy jest zdenerwowana.. Nikt wtedy tak nie wygląda, co najwyżej słodko. :) Jak to się mówi: złość piękności szkodzi. Ale jak jest szczęśliwa i promienieje taką niepowtarzalną radością, jak zaraża uśmiechem wszystkich wokół - wtedy jest najpiękniejsza.
  Dla mnie osobiście szczególnie ważnymi momentami są te, kiedy jest ze mnie dumna. Wtedy właśnie promieniuje takim wielkim szczęściem, że nie ma piękniejszej od niej kobiety na świecie. ;) I cieszę się jak tylko mogę być przyczyną jej radości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuję jako: Ty też możesz...
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy wie, że wszyscy jej bliscy są szczęśliwi. Nie kiedy zdarzy się coś niezwykłego i wielkiego, ale podczas takich zwykłych, spokojnych, nijakich dni, kiedy nikt z nas się nie spieszy, nikt się nie musi stresować, nikt nikogo nie popędza. Wtedy, kiedy możemy wszyscy razem, w dresach, usiąść przed telewizorem i obejrzeć jakiś głupi program, jedząc popcorn i świeżo upieczone ciasto. Kiedy mamy czas dla siebie, ale ten prawdziwy, rodzinny czas, który chcemy spędzić tylko w swoim towarzystwie, a nie zastanawiając się, kiedy wyrwać się ze znajomymi. Właśnie wtedy moja mama jest najpiękniejsza. A my razem z nią :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako: katarzyna.marika
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy się uśmiecha. A niestety uśmiecha się bardzo rzadko i wciąż czekam na te bardzo wyjątkowe chwile, kiedy jest naprawdę szczęśliwa. Bo jak się śmieje prosto z serca, to śmieje się całą sobą.

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuję jako: Joanna K
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy jesteśmy całą rodziną przy niej i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 22. Obserwuję jako: Jolanta K.
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy na jej twarzy widnieje uśmiech, najpiękniejszy matczyny uśmiech na świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako: S.Laura.Victor.Make.Up
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się nie zamartwia i wtedy tak beztrosko śmieje się całą sobą - jej śmiech jest taki charakterystyczny, uwielbiam go. Jest najpiękniejsza bez względu na to, czy ma na sobie dres i stare laczki, czy brwi oprószone mąką - czy stroi się przed lustrem i wsadza szczoteczkę od tuszu w oko. Jest najpiękniejsza dla mnie bo jest perfekcyjnie niedoskonała i nie wstydzi się swoich wad - dokładnie tak jak i ja się ich nie wstydzę. Dzięki czemu zawsze czujemy się przy sobie swobodnie - nawet kiedy razem milczymy. Ach no i oczywiście wtedy, kiedy zbierze jej się na suchary - suchary mojej mamy suszą pranie, ale ja i tak zawsze ryczę ze śmiechu! :D Jest najpiękniejszym człowiekiem, bo jest i jest jedyną moją rodziną :)
  Odpowiedź jak na FB, ale jest szczera do granic możliwości - bardziej od serca się nie da :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetny konkurs! Powodzenia wszystkim! :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Obserwuję jako: Sabinka Matusik

  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha, pomimo wielu kłód leżących pod jej stopami.. wielu zmartwień i kłopotów..

  OdpowiedzUsuń
 26. Obserwuje jako Katarzyna Wierzba
  Moja mama jest najpiękniejsza, kiedy się ślicznie uśmiecha,wtedy w domu robi się jasno jakby słoneczko zaświeciło.Najładniej wygląda wśród kwiatów, gdy tańczy i jak się uśmiecha :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Obserwuje jako Justyna Wiśniewska
  Moja mam jest najpiękniejsza wtedy gdy patrzy na swoja jedyna wnuczke (jak na razie:P) ktora jak to male dziecko stawia pierwsze kroczki i ciagle powtarza 'jajajajjajaja' ;D wtedy widac ze smieje sie tez jej serce ♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Obserwuję jako J.J
  Moja mama jest najpiękniejsza wtegy gdy staje rano zaspana :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Obserwuje jako : Ewe Lina
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy gdy jest ze mnie dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Obserwuję jako: goodtotry.ann
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy gdy udaje jej się nauczyć czegoś nowego. Jest osobą, której ze względu na wiek obca była elektronika, komputery, smartfony i wszelkie tego typu technologie. Jest jednak tak cudowna i łaknie nowości, że uparcie uczy się i stara się nadążać za światem i cudami, jakie wychodzą na rynek. Kiedy udaje jej się opanować jakieś opcje w telefonie albo tablecie, na jej twarzy pojawia się taki cudowny uśmiech, że wygląda wtedy cudnie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Obserwuję jako: Engelous
  Moja Mama jest najpiękniejsza wtedy gdy jest szczęśliwa i zdrowa:) Chcę żeby zawsze taka była ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Obserwuję jako: Joanna
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy gdy nie zrzędzi i nie każe zjadać obiadu do końca ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Obserwuję jako: Holineczka
  Moja mama jest najpiękniejsza... no jak to kiedy?! ZAWSZE :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Obserwuję jako: kosmetycznapasjaa
  Moja mama jest najpiękniejsza.. gdy się uśmiecha, wtedy jej oczy błyszczą i cały świat śmieje się razem z nią :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Obserwuje jako: Antuanette
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy, jest bez makijażu, kiedy jest wesoła i nie musi się niczym martwić. To dni kiedy nie pracuje, może ze swoimi córkami pójść na zakupy lub spędzić wolny czas w parku lub nad jeziorem, ponieważ kocha przyrodę. Promienieje także kiedy wraca z wywiadówki i może być dumna ze swoich córek :)

  OdpowiedzUsuń
 36. obserwuje jako :paula
  moja mam jest najpiękniejsza : zawsze, wszędzie i każdej porze dnia i nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 37. obserwuję jako: Agnieszka Warych
  Moja mama jest najpiękniejsza gdy jest szczęśliwa czyli w objęciach ukochanego lub przytulając wnuki.

  OdpowiedzUsuń
 38. Obserwuję jako: zaplatane siostry
  Moja Mama jest najpiękniejsza gdy słucha moich kolejnych "genialnych" pomysłów, "wielkich" odkryć i "niezawodnych" wynalazków. Mieszanka rozbawienia, podziwu, zdziwienia, dodatkowo zakropiona odrobiną politowania skrywanego za błyskiem miłości w oku.

  OdpowiedzUsuń
 39. Obserwuję jako Ciekawska Beti
  blondbenita@onet.pl

  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy… się uśmiecha : ) …

  … bo to jej od razu lat ujmuje
  I wieku swojego wtedy nie czuje
  Zmarszczka czy włos siwy się wtedy nie liczą
  Bo uśmiechnięte usta „Jestem piękna!” krzyczą

  Gdy się uśmiecha ma taki błysk w oku
  Że nie wiem czemu 50-stkę przekracza w tym roku
  Skoro nastoletnie ma usposobienie
  Cudowne jest jej pozytywne do świata nastawienie!

  OdpowiedzUsuń
 40. Obserwuję jako Science Woman
  Adres mailowy: hbanasiak@gmail.com
  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy jest ze mnie dumna. Nic nie wynagradza tak wszelkich trudów i starań jak "ten błysk" w oku mamy.

  OdpowiedzUsuń
 41. obserwuje jako Agnieszka K.
  Moja mama jest najpiękniejsza wtedy gdy... no właśnie, dla mnie zawsze jest piękna, jedyna i niepowtarzalna, mimo upływu lat, uśmiech ma ten sam,a miłości ma w sobie tyle, że mogłaby obdarzyć nią pół świata..przyjaciółka na zawsze, drugiej takiej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 42. mój mail mysiunia25@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 43. obserwuję jako dagmarka

  Moja mama jest najpiękniejsza kiedy radośnie śpiewa i szczery uśmiech przywdziewa. Porzuca wówczas humor zły i przestają płynąć łzy. Bo pozytywne do życia nastawienie w niebyt odsyła starzenie. Czas spędza zawsze aktywnie i właśnie to nastraja ją pozytywnie. Taniec, sport oraz śpiew sprawiają, że mimo upływu lat płynie w niej młodzieńcza krew!

  OdpowiedzUsuń
 44. obserwuję jako: inika
  Moja mama jest najpiękniejsza zawsze, bo w końcu to moja mama <3

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...