poniedziałek, 22 października 2018

AVON || #COŚ DO NICH MAM || #DZIEWCZYŃSKA AKCJA

Cześć kochane! Myślę, że to będzie najważniejszy wpis tego roku i chciałabym, żebyście przebrnęły przez niego w całości. Mimo, że utrzymany jest w lekkiej formie, to mam nadzieję, że przekaz będzie mocny i skuteczny. Październik wciąż trwa, a to doskonała okazja, by potwierdzić nasze zdrowie.


Razem z marką AVON i Fundacją Rak'n'Roll chcemy pokazać Wam najpiękniejszy żel, jaki istnieje. Bije on wszystkie inne na głowę tym, że jak żaden inny, pomaga zachować zdrowie i piękno wszystkich kobiet i ich piersi. Jedyne, co trzeba zrobić w tym kierunku, to użyć go raz w roku. Jest to żel do USG, identyczny, którego używa się podczas badania piersi. Warto badać je regularnie, bo najpiękniejsze piersi, to zdrowe piersi!Zaprezentujemy Wam teraz 13 różnych wersji naszych piersi. Odnajdźcie swoje i koniecznie zostańcie do końca tego wpisu!ŻEL DO PIERSI STERCZĄCYCH

Najpierw piersi, potem cała reszta. Stercząca awangarda... aż chcesz się zgarbić. Chyba czas coś sprostować: Twoje piersi są super. A ten żel jest po to, byś miała je zawsze, zawsze takie hej do przodu. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI CIĄŻOWYCH

Cała jesteś w ciąży, Twoje piersi też. Powiększone, tkliwe i strasznie... kobiece. Z czasem to minie, więc wyluzuj i polub to. Ten żel jest po to, by Twoje piersi rosły w ciąży i malały poza nią. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI JEDNEJ WYŻEJ, DRUGIEJ NIŻEJ

Twoje piersi się nie dogadują. Jedna ciągnie w dół, druga twardo trzyma się góry. Mimo, że są daleko od siebie... to są blisko Ciebie! Ten żel jest po to, by Twoje piersi zostały z Tobą tam, gdzie są - jedna niżej, druga wyżej. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI OBWISŁYCH

Twoje piersi nie trzymają poziomu. Patrzysz na nie i myślisz: cycki do góry! A my mówimy: głowa do góry! Wszystko jest z nimi OK. Ten żel jest po to, by Twoje piersi zostały z Tobą na zawsze, zwisając sobie tak nisko, jak teraz. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI Z DUŻYMI BRODAWKAMI

Twoje piersi to nie piersi, to brodawki. Kurczą się dopiero przy minus dwudziestu i chciałabyś, by takie skurczone już zostały. Ale ważniejsze, by w ogóle z Tobą zostały. Ten żel jest właśnie po to. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI JEDNEJ MNIEJSZEJ, DRUGIEJ WIĘKSZEJ

Twoje piersi są i duże i małe, zależy, z której strony spojrzysz. Lewa duża, prawa mała, albo na odwrót. Jakkolwiek by patrzeć, są... fajne. I niech takie fajne z Tobą zostaną. Ten żel jest właśnie po to. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI Z ROZSTĘPAMI

Twoje piersi wyglądają jak tygrysy, całe są prążkowane. Czujesz, że musisz je okiełznać, ale jedyne, co naprawdę musisz, to je pokochać! Ten żel jest po to, by Twoje piersi zostały z Tobą na zawsze, takie prążkowane jak teraz. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI WIELKICH

Twoje piersi uciekają z większości staników, a nawet bluzek i sukienek. Marzysz, by je zamknąć... a czy nie lepiej się na nie otworzyć i je polubić? Ten żel jest po to, by Twoje piersi zostały z Tobą na zawsze, wolne jak teraz. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI MALUTKICH

Twoje piersi są dyskretne jak urok burżuazji. Trudno je zauważyć. Dobra wiadomość jest taka, że łatwo o nie zadbać. Wystarczy, że użyjesz tego żelu raz w roku, a Twoje maleństwa zostaną z Tobą na zawsze. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI SILIKONOWYCH

Twoje piersi są OCH i ACH. Takie, jak sobie wymarzyłaś. Duże, okrągłe, jędrne. Ten żel jest po to, byś nie przestawała się nimi zachwycać. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI ZEZOWATYCH

Twoje piersi rozglądają się na boki, a Ty chciałabyś, żeby były razem, tak przy sobie... Ważne, że są przy Tobie! Ten żel jest po to, by Twoje piersi pozostały na swoim miejscu - jedna patrząc w prawo, a druga w lewo. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI KWADRATOWYCH

Twoje piersi są umięśnione jak bicepsy, czy tam tricepsy. Chcesz, żeby były okrągłe, ale są kwadratowe. Wiesz, co możesz z tym zrobić? Pokochać to! Ten żel jest po to, by Twoje piersi były kwadratowe na okrągło. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
ŻEL DO PIERSI TRÓJKĄTNYCH

Twoje piersi sterczą jak trójkąty albo stożki, albo kaczy dziób. Brafitterki mówią na nie: hiperboloidalne. Serio. Ale to, co jest w nich naprawdę hiper, to to, że je masz. Ten żel jest po to, by Twoje piersi sterczały, jak sterczą. Wystarczy użyć go raz w roku. To żel do USG. Dostępny w tej saszetce i we wszystkich gabinetach USG.
Jeżeli już udało Wam się dopasować żel do swoich piersi, czas na kolejny krok. Zachęcam Was do wejścia na BOOBlabla (KLIK), którego profil z łatwością wyszukacie sobie też na Messengerze. Dopasujcie żel do swoich piersi, a następnie umówcie się na badanie USG. To takie proste! W ramach akcji dostępne jest 7000 badań USG, które kosztują tylko 20 zł. Można je wykonać w Gabinecie z Różową Wstążką.Co to jest BOOBlabla?

To bot na Messengerze, za pomocą którego dopasujecie żel do swoich piersi i umówicie się na badanie USG.
Kto już skorzystał?
Jeżeli tylko macie ochotę, zachęcam do przyłączenia się do tej Dziewczyńskiej akcji i dzielenia się ze światem tą informacją. Pokażcie mamie, babci, siostrze, kuzynce, sąsiadce i każdej osobie, która tylko przyjdzie Wam do głowy. Wszystkie pozostańmy zdrowe i piękne!

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajna akcja!!!
  Dawno nie miałam dostępu o avonu i nawet nie wiedziałam, ze jest taka fajna akcja, a różnorodność żeli utwierdza właścicielki piersi w przekonaniu, że więcej dziewczyn ma takie piersi jak ona i że nie wszystkie są idealne i sterczące itp :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze,że AVON propaguje tę akcję - ja również jestem za badaniem piersi - to bardzo ważne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, ekstra pomysł. nie wiedziałam, że jest aż tyle rodzai piersi, moje są nieco asymetryczne

  OdpowiedzUsuń
 4. akcja mega :D Gratulację dla osoby, któa wymyśliła :D Brawo dla Avonu

  OdpowiedzUsuń
 5. To świetna inicjatywa, a zarazem przypomnienie, że warto się badać!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam, skomentuj. :) Chętnie poznam Twoje zdanie.
(komentarze tylko o formie reklamy swojego bloga zostaną skasowane). Jeśli masz pytanie - pytaj, odpowiadam na wszystkie, niezależnie od tego kiedy i pod którym wpisem je zadasz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...