O mnie / o blogu

Cześć! Jestem Joanna - z wykształcenia wizażystka, kosmetolog. Od niedawna też magister towaroznawstwa, a wybrana przeze mnie wówczas specjalność to menedżer produktów kosmetycznych. Jak można zauważyć naprawdę to lubię, a marketing produktowy to mój mały bzik! Chętnie poznaję nowe kosmetyki, choć nie ograniczam się wyłącznie do nich. Myślę, że moją największą słabością są kosmetyki "kolorowe", w szczególności maskary do rzęs, czy dobrze napigmentowane cienie do oczu. Lubię otaczać się pięknymi zapachami, zarówno jeśli chodzi o perfumy (mój ideał to Prada Candy), jak i o produkty umożliwiające mi rozprzestrzenianie zapachów w domu. Spędzając dłuższy czas na moim blogu zapewne z łatwością dostrzeżesz moją miłość do Yankee Candle. :) 


Blog ten powstał po trosze z ciekawości, po trosze z pasji, jak również z chęci podzielenia się z kimś swoimi doświadczeniami kosmetycznymi. :) Przygoda, która rozpoczęła się kilka lat temu, trwa do dzisiaj. Nie wiem, kiedy się skończy i czy ten moment w ogóle nastąpi, ale nie rozmyślam o tym. KOSMETASIA, to moje małe miejsce w sieci, które na przestrzeni tak (nie)wielu miesięcy zyskało grono wiernych Czytelników. Bardzo to doceniam i cieszę się z każdego śladu Waszej obecności. Przede wszystkim z Waszych komentarzy, które zostawiacie pod każdym wpisem. To dla mnie znak, że warto robić to, co się rozpoczęło. :)

Poza kwestiami typowo urodowymi, kocham też fotografię, a wolne chwile spędzam na słuchaniu muzyki, czytaniu książek i przytulaniu się z moimi kochanymi kociakami. :) Jestem "fanatyczką" powieści Nicholasa Sparksa, Guillaume Musso oraz Richarda Paula Evansa. Nieskończoną miłością darzę także "Jeżycjadę" Małgorzaty Musierowicz... Dużo by opowiadać!


Przydatne informacje dla firm chcących podjąć ze mną współpracę:
* cera - mieszana (sucha, wrażliwa, naczyniowa), bez większych problemów skórnych, jednak mająca tendencję do pojawiających się suchych skórek.
* karnacja - bardzo blada ;)
* włosy - długie, falowane, niefarbowane, ciemny blond, suche, z tendencją do rozdwajających się końcówek :(
* oczy - bardzo wrażliwe
* preferowane zapachy: słodkie (np. czekolada), kwiatowe (np. róża), owocowe (winogrono, truskawki itp.), zapachy cytrusowe, nie duszące :)
* zapachy, których unikam: lawenda, jaśmin, zapachy ogórkowe, miód, bez, fiołek, rumianek

Ulubione kosmetyki: mascary, błyszczyki, róże do policzków, produkty do kąpieli, perfumy, podkłady, świece zapachowe


Jedyne konta o nicku KOSMETASIA, które zostały założone przeze mnie - na Facebooku, blogspocie, instagramie, wizażu, poczta wp.pl (kosmetasia@wp.pl - główny e-mail do spraw blogowych), YouTube oraz na Allegro. Wszelkie inne NIE są moją własnością, jeżeli takie znajdziesz, oznacza to, że ktoś chce Cię oszukać!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...