piątek, 7 czerwca 2019

BEAUTY KISS & SPRING KISS by ShinyBox - prezentacja dwóch pudełek i moje wrażenia

Cześć! Trochę mnie tu nie było, dlatego dzisiejszy wpis to połączenie dwóch zaległych. Mianowicie - pokażę Wam zawartość marcowego i kwietniowego pudełka ShinyBox! Zapraszam.


MARZEC 2019

"Spring Kiss - powitaj nową siebie wraz z wiosennym pudełkiem i udaj się w energetyczną, pełną kosmetycznych niespodzianek przygodę!"



środa, 27 marca 2019

LOVELINESS by ShinyBox - prezentacja pudełka i moje wrażenia

Cześć! Czas pędzi jak szalony, ostatnio mam głowę zajętą tysiącem różnych myśli i nawet się nie spostrzegłam, a marzec przeleciał mi między palcami. :D Miał się zapowiadać zupełnie inaczej, no ale to nic. Poczekamy na to, co przyniesie kwiecień. ;) Tymczasem pędzę (to trochę nadużycie), żeby pokazać Wam prezentację pudełka z lutego - LOVELINESS by ShinyBox. Gotowi? To zapraszam dalej!

niedziela, 3 marca 2019

WIOSENNE NOWOŚCI OD YVES ROCHER

Cześć i czołem! Czy Wy też, tak jak ja, macie już dosyć zimy, mrozów i ponurych szarych dni? Ja nie mogę się w taką pogodę na niczym skupić, wszystko mnie denerwuje i czuję się bardzo zmęczona samym otworzeniem rano oczu. Czas zatem na odczarowanie zimy z Yves Rocher! Może w ten sposób szybciej przywołamy wiosnę? ;)

Dotarły do mnie ostatnio wiosenne nowości marki, także jeżeli jeszcze nie mieliście okazji ich wcześniej podejrzeć, to zapraszam dalej. Jest pachnąco i bardzo kolorowo!


wtorek, 26 lutego 2019

NOWY ZAPACH AVON EVE TRUTH - POCZUJ RADOŚĆ BYCIA SOBĄ

Cześć! Wielkimi krokami wkraczamy w marzec, a to oznacza tylko jedno - WIOSNA NADCHODZI! Już nie mogę się doczekać! ;) Oczekiwanie na ten moment umiliła mi jedna z niedawnych przesyłek z AVONu. A co w niej było? Zapraszam dalej.

piątek, 22 lutego 2019

TIME TO SHINE by ShinyBox - prezentacja pudełka i moje wrażenia

Luty powoli dobiega końca, czas zatem na kolejną prezentację styczniowego pudełka TIME TO SHINY by ShinyBox. Jeżeli ciekawi Was zawartość i moje wrażenia co do jego zawartości i/lub produktów, to zapraszam do dalszego czytania. ;)


"Zachwycaj, błyszcz, odkryj siebie na nowo i rozpocznij Nowy Rok ze styczniowym pudełkiem ShinyBox Time to Shine. Wraz z najnowszym pudełkiem ShinyBox oddajemy w Twoje ręce kosmetyki, dzięki którym będziesz prezentować się idealnie nie tylko podczas karnawału. My zadbamy o Twój makijaż oraz zdrowe i piękne włosy. Ty natomiast teraz oddaj się zabawie i olśniewaj pięknem."

wtorek, 22 stycznia 2019

SHINY CHRISTMAS 2018 by ShinyBox - prezentacja pudełka i moje wrażenia

Ostatnio było pudełko listopadowe, dziś czas na przedstawienie tego grudniowego, by ładnie zamknąć poprzedni rok. Jeżeli jesteście ciekawi, to serdecznie zapraszam. ;)


SHINY CHRISTMAS:
"Piękne drzewko, cudne prezenty, zapach wigilijnych potraw i co najważniejsze -wyjątkowe chwile z najbliższymi. Podaruj sobie lub swoim bliskim najbardziej wyczekiwane i magiczne pudełko roku - Shiny Christmas!"


poniedziałek, 21 stycznia 2019

THE POWER OF BEAUTY by ShinyBox - prezentacja listopadowego pudełka i moje wrażenia

Przy planowaniu przedstawienia Wam zawartości grudniowego pudełeczka od ShinyBox uświadomiłam sobie, że przecież nie pokazywałam tu jeszcze tego listopadowego! Muszę to koniecznie nadrobić, zanim zabiorę się za grudniowe. Jeżeli jesteście ciekawi zawartości i moich wrażeń, to koniecznie zostańcie dalej. Zapewniam, że warto! ;)



Listopadowe pudełko THE POWER OF BEAUTY:

"The Power of Beauty – odkryj moc natury z listopadowym ShinyBox! Boskie w użyciu, zmysłowe i zniewalające, a co najważniejsze łączące naturę z prawdziwą innowacją. Kosmetyki, które urzekną Cię swoją prostotą i zachwycą skutecznością."


niedziela, 9 grudnia 2018

Pomysły na świąteczne prezenty pod choinkę

Znacie tę pustkę w głowie, kiedy grudzień nadchodzi w zastraszającym tempie, a Wy co roku nie wiecie, co kupić bliskim na święta Bożego Narodzenia? ;) Ja zawsze miałam z tym problem. Chyba nigdy nie byłam dobra w wymyślaniu prezentów, więc wpisy takie jak ten z pewnością byłyby dla mnie zbawieniem. :D Może więc komuś taki wpis się jeszcze przyda ;)

Podpowiem Wam zatem tak ogólnie, co w moim odczuciu jest bezpieczne do podarowania na świąteczny prezent, a przy tym ciekawe i według mnie nigdy nie wyjdzie z mody.

https://jeshoots.com/christmas-gift-boxes-with-decorations/

niedziela, 18 listopada 2018

THINK PINK 2018 by ShinyBox - prezentacja październikowego pudełka i moje wrażenia

Hej! Koniecznie muszę pokazać Wam październikową zawartość pudełka ShinyBox - Think pink z różową wstążką, dlatego jeśli jesteście ciekawi moich wrażeń na temat produktów, które w nim znalazłam, koniecznie zostańcie dalej i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

"THINK PINK - pomóżmy wspólnie w walce z rakiem piersi! Dowiedz się więcej się o profilaktyce i pokaż swój gest solidarności z kobietami, które dzielnie walczą z tą chorobą. Celebruj życie, ciesz się wyjątkowymi chwilami i zadbaj o swoje ciało, bo przecież to Ty jesteś najważniejsza!"



poniedziałek, 22 października 2018

AVON || #COŚ DO NICH MAM || #DZIEWCZYŃSKA AKCJA

Cześć kochane! Myślę, że to będzie najważniejszy wpis tego roku i chciałabym, żebyście przebrnęły przez niego w całości. Mimo, że utrzymany jest w lekkiej formie, to mam nadzieję, że przekaz będzie mocny i skuteczny. Październik wciąż trwa, a to doskonała okazja, by potwierdzić nasze zdrowie.


Razem z marką AVON i Fundacją Rak'n'Roll chcemy pokazać Wam najpiękniejszy żel, jaki istnieje. Bije on wszystkie inne na głowę tym, że jak żaden inny, pomaga zachować zdrowie i piękno wszystkich kobiet i ich piersi. Jedyne, co trzeba zrobić w tym kierunku, to użyć go raz w roku. Jest to żel do USG, identyczny, którego używa się podczas badania piersi. Warto badać je regularnie, bo najpiękniejsze piersi, to zdrowe piersi!


piątek, 19 października 2018

COŚ PIĘKNEGO by ShinyBox - prezentacja wrześniowego pudełka i moje wrażenia

Jak co miesiąc, przyszedł czas na pokazanie Wam wrześniowego pudełeczka COŚ PIĘKNEGO by ShinyBox. Jeżeli jesteście ciekawi zawartości i moich wrażeń, to zachęcam do zajrzenia w dalszą część wpisu. ;-)


wtorek, 16 października 2018

Dwie marki z Drogerii Hebe - CHARLES WORTHINGTON oraz SANCTUARY SPA. Czy są warte uwagi?

Hej! ;)

Dziś przybywam do Was z kilkoma recenzjami zupełnie nieznanych mi dotąd marek! Mowa o marce Charles Worthington oraz drugiej - Sanctuary SPA. Znacie je? ;) Jeżeli często robicie zakupy w Drogerii Hebe, to możliwe, że już na nie natrafiliście. Bowiem właśnie tam możecie kupić je na wyłączność.



niedziela, 16 września 2018

HIPPIENESS by ShinyBox - prezentacja pudełka i moje wrażenia

"Hipieness, czyli dawka pozytywnej energii, porcja promiennego uśmiechu i doza kosmetycznej zabawy skryta w sierpniowym pudełku ShinyBox! Daj się ponieść wakacyjnemu szaleństwu, ciesz się wolnością i odkrywaj siebie na nowo." - tak właśnie brzmiała zapowiedź sierpniowej edycji pudełka ShinyBox. Jeśli jesteście ciekawi, co znalazło się wewnątrz pudełka, zapraszam do dalszej części postu!


piątek, 10 sierpnia 2018

SUMMER VIBES by Shiny Box - prezentacja lipcowego pudełka i moje wrażenia

Hej! ;-) Lipiec za nami, a wraz z jego końcem do moich drzwi zawitało nowe pudełko Shiny Box o wdzięcznej nazwie Summer Vibes - esencja lata. Poznajmy razem wakacyjny niezbędnik kosmetyczny i podarujmy sobie chwilę relaksu z najnowszym boxem! Gotowi na prezentację zawartości i moje wrażenia? ;-) Jeśli tak, zapraszam dalej.

środa, 25 lipca 2018

Garść nowości, czyli kolorówka od AVON

Jeżeli śledzicie mnie na Instagramie (➥ KOSMETASIA), to na pewno dobrze wiecie, jak fajne przesyłki otrzymuję co jakiś czas od marki AVON ;-) Niejednokrotnie wspominałam już, że na chwilę obecną są moimi mistrzami od PR-u i zdecydowanie za mało ich tutaj na blogu! (mimo tego, że na insta pojawiają się często :* No ale nie ma się co dziwić, bo ja też "trochę" zaniedbałam to miejsce). Żeby się jakoś odwdzięczyć, będę nadrabiać wpisami z nowościami i dziś jeden z nich. Ponieważ sama najbardziej lubię oglądać u innych wpisy dotyczące kolorówki, to właśnie od tego zacznę. Jeśli jesteście ciekawi, co znalazłam w jednej z niedawnych przesyłek, to zapraszam dalej.


piątek, 20 lipca 2018

6 years together by ShinyBox - prezentacja czerwcowego pudełka i moje wrażenia

W czerwcu świętowaliśmy 6 urodziny ShinyBox! Z tej okazji stworzono pudełko pełne niespodzianek! Jeśli interesuje Was, co znalazłam w swojej wersji i co sądzę o całej zawartości, to zapraszam Was dalej.


wtorek, 17 lipca 2018

#12 INSTA MIX, KWIECIEŃ, MAJ I CZERWIEC 2018 W ZDJĘCIACH - PRZEGLĄD NOWOŚCI

O tyle, o ile często jestem aktywna na instagramie (mój zjawiskowy nick tam, to również kosmetasia), o tyle na blogu rzeczywiście zachowuję się trochę nie tak, jak powinnam. A zważywszy, że stale opłacam tę platformę, to wypadałoby chyba mieć poczucie, że faktycznie warto, prawda? Oops! ;-) No ale nic, przejdźmy do dalszej, znów nieco spóźnionej, części insta mixów, czyli nowości kosmetycznych (i nie tylko), które pojawiały się na insta w ciągu ostatnich tygodni.


czwartek, 21 czerwca 2018

GET THE NEW LOOK by ShinyBox - zawartość majowego pudełka i moje wrażenia

Hej dziewczyny! Wpadam dzisiaj, by pokazać Wam majową zawartość kolejnego już pudełka ShinyBox. Zestaw "Get the new look" to niezbędnik piękna, który miał sprawdzić się u każdej z nas. Czy tak było? ;-) Zobaczmy!


piątek, 1 czerwca 2018

TOP 7, CZYLI MOJE ULUBIONE ZAPACHY

Uwielbiam perfumy! W ogóle ludzi, którzy ładnie pachną ;-) Chyba mam na tym punkcie niemałego bzika, bo wielokrotnie przyłapuję się na tym, że lubię kręcić się wokół kogoś w sklepie tylko dlatego, że ładnie pachnie. :D Ze trzy razy miałam w życiu taką sytuację, gdy mijana osoba pachniała tak pięknie, a mi zabrakło odwagi żeby zapytać, czego używa. No bo jakoś tak.. nie wiem, dziwnie :D "Hej, ładnie pani pachnie, co to?". Z moim szczęściem usłyszałabym pewnie, że mydło! :D haha. Jak macie jakieś rady, jak do kogoś zagadać w takiej sytuacji, to chętnie posłucham! 😃


Wracając do perfum, to kocham głównie te słodkie i/lub ciepłe, z dominującą nutą piżma. Mimo, że cała siódemka ze zdjęcia poniżej zasługuje u mnie na pierwsze miejsce, to nie miałabym problemu z wyborem jednego zapachu, którego mogłabym używać do końca życia. Bez żadnych wątpliwości byłaby to Prada Candy. 😍 Ale po kolei!



Co my tu mamy?

Od lewej:
 
☆ VERSACE - BRIGHT CRYSTAL - co prawda najnowszy nabytek, ale kręciłam się wokół niego już od lat. I była to miłość od pierwszego powąchania. Jest niezwykle świeży, kobiecy, według mnie bardziej kwiatowy, aniżeli owocowy. No i oczywiście ma przepiękny flakon w kształcie kryształu! Idealny na ciepłe dni.

Nuta głowy: akord lodu, owoc guzu, granat
Nuta serca: piwonia, magnolia, kwiat lotosu
Nuta podstawy (bazy): ambra, drzewo acajon, piżmo


 

☆ ESOTIQ - FOLLOW THE NIGHT - kupiony w ciemno w grudniu 2017 r. i mimo, że jest "najcięższy" i na żywo najbardziej się wyróżnia spośród całej tej owocowej reszty, to nie mogłoby go tu zabraknąć ❤ Dopiero teraz spojrzałam, że w nutach zapachowych jest sporo owoców i słodyczy, a jednak na żywo nie jestem w stanie opisać ich tak owocowo. Dla mnie jest po prostu "ciężki" i kobiecy, ale w tę ciepłą stronę, którą lubię.

Nuta głowy: brzoskwinia, pomarańcza, mandarynka, karmel
Nuta serca: karmel, pomarańcza, jaśmin
Nuta podstawy (bazy): drzewo sandałowe, ambra, cedr, drzewo gwajakowe, karmel


 

☆ LACOSTE - JOY OF PINK - przepiękny, słodki, cytrusowy zapach, który od lat jest moim ulubionym (po Pradzie!). Niestety mam problem z jego dostaniem, więc podejrzewam, że jakiś geniusz postanowił go wycofać albo nie sprowadzać zza granicy 💔 Moje serduszko pęka! Także jeśli macie jakieś informacje co do dostępności tego zapachu, to dajcie proszę znać! :(

Nuta głowy: grejpfrut,
Nuta serca: piwonia, curacao
Nuta podstawy (bazy): piżmo, cedr, virginia




☆ ESCADA - SEXY GRAFFITI - ekstremalnie słodki, ale świeży kwiatowo-owocowy zapach. Bardzo wydajny, ale patrząc z perspektywy czasu, to chyba najrzadziej po niego sięgałam. Mam wrażenie, jakby cały czas chodziła za mną ta nuta głowy i jakby na mnie ten zapach zupełnie się dalej nie rozwijał. Nie znaczy to jednak, że mi się nie podoba, bo przecież nie bez powodu znalazł się na liście TOP7 ulubionych zapachów ;-)

Nuta głowy: malina, truskawka
Nuta serca: fiołek, konwalia, piwonia
Nuta podstawy (bazy): kaszmir, wanilia




☆ PRADA - CANDY - moja miłość największa ❤❤ To ekstremalnie słodki zapach, z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu. Dominuje tutaj karmel i piżmo, co dla mnie jest rozwiązaniem wręcz idealnym. Czasem muszę się mocno skupić, żeby go na sobie wyczuć. Tak bardzo się z nim zżyłam, że często nie zauważam nawet, czy go wyczuwam czy nie. Wiem jednak, że otoczenie czuje i to mocno, bo raczej go sobie nie szczędzę. :D Zdecydowanie mój nr 1 spośród wszystkich perfum świata! Wątpię, bym mogła pokochać tak mocno jakikolwiek inny zapach. Bo Prada Candy to ja! W 100% ;-)

Nuta głowy: piżmo
Nuta serca: benzoina
Nuta podstawy (bazy): karmel




☆ THE BODY SHOP - KOKOSOWA MGIEŁKA DO CIAŁA - słodki kokos z linii zapachowej Coconut. 😊 Dostałam tę mgiełkę baaaardzo dawno temu, ale do dzisiaj lubię jej używać. Pachnie pięknym, słodkim kokosem. I mimo, że nie są to żadne perfumy, to trwałość też jest na dobrym poziomie.




☆ CACHAREL - AMOR AMOR FORBIDDEN KISS - to bardzo kobiecy, ciepły i piżmowy zapach. ❤ Używałam go namiętnie będąc jeszcze w liceum i między innymi dlatego mam do niego słabość ;-) Zawsze sobie obiecuję, że dokupię większe opakowanie, bo tutaj już praktycznie nic nie ma, ale ciągle jednak ciągnie mnie do tej Prady, a kiedy znowu zdecyduję się na zakup tego, to akurat jest niedostępny. Także takie chyba moje szczęście ;-)


Nuta głowy: mandarynka, nuty owocowe, przyprawy
Nuta serca: kawa, piwonia, plumeria
Nuta podstawy (bazy): piżmo, wanilia




Jak widzicie, jest u mnie raczej słodko ;-) Marzy mi się poznanie jeszcze jakiegoś zapachu, który mógłby idealnie wpasować się w moje preferencje. Możecie coś polecić?


A Wy, gdybyście miały określić siebie przez zapach, to jaki byłby Waszym ulubionym? ;-) 

Jeśli macie podobny gust do mojego, to koniecznie dajcie mi znać w komentarzu propozycje innych równie słodkich perfum 😗😗

środa, 16 maja 2018

SPRING TIME by ShinyBox - prezentacja kwietniowego pudełka i moje wrażenia

Hejo! Tym razem wpadam, żeby pokazać Wam zawartość kwietniowego pudełka ShinyBox o idealnej nazwie SPRING TIME i pięknym pudełeczku ;-) Zawartość powstała we współpracy z Drogerią Natura, której logo również znalazło się na tym iście kolorowym pudełku. Co tym razem zaserwowano nam wewnątrz i jak tym razem oceniam zawartość? Zapraszam dalej. ;-)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...